Calmatex - kolekce funkčního oblečení a doplňků pro sezónu 2012


O společnosti

Společnost Eva Melicharová Calma je rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem funkčního prádla. Ačkoliv velmi mladá, tak staví na pevných základech v podobě bohatých a letitých zkušeností svých zaměstnanců s vývojem, výrobou a prodejem funkčních úpletů a funkčního prádla ve Výzkumném ústavu pletařském.

 

Při výrobě funkčního prádla CALMA® klademe důraz především na kvalitu materiálů, šití a designu. Také z tohoto důvodu mají veškeré naše materiály i výroba původ v České republice. Naším hlavním cílem do budoucna je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. Již dnes v našem sortimentu najdete speciální edice pro motorkáře a hokejisty.

 

V brzké době dále připravujeme například edice pro tenis, florbal, sportovní střelce a paintball či edice pro rybáře a myslivce. To vše ve spojení s naším mottem “weather can´t stop you“ - "počasí nás nezastaví". Firma se také zabývá speciální zakázkovou výrobou  na míru. Jde především o výrobu firemním klientům z různých odvětví podnikání. Naši technologové jsou na základě svých zkušeností schopni přizpůsobit materiály a střihy různorodým požadavkům a pracovním podmínkám. Funkční prádlo CALMA® může tedy zpříjemnit práci i zábavu a chránit zdraví širokému spektru lidí.